zespol-inkubatorow.pl

Kolejna witryna oparta na WordPressie

Biznes

System rezerwacyjny, który zwiększa sprzedaż – czy to możliwe?

Wielu hotelarzy nie docenia siły systemów rezerwacyjnych online. Tymczasem to niezawodne narzędzie, które wspiera podmioty, działające w branży turystycznej. To mechanizm, który przyciągnie wielu nowych klientów i jednocześnie będzie wygodny w obsłudze dla samych hotelarzy. Jak program do rezerwacji online IdoSell Booking zwiększa sprzedaż?

IdoSell Booking – co obejmuje usługa?

IdoSell Booking w zasadzie nie jest wyłącznie programem do rezerwacji online. Usługa ta obejmuje znacznie więcej profitów. W pakiecie klienci otrzymują booking engine, czyli specjalny silnik rezerwacji, wygodny panel administracyjny, umożliwiający sprawne zarządzanie rezerwacjami, channel manager, czyli możliwość połączenia strony z innymi portalami turystycznymi, w tym między innymi HomeToGo, Booking.com, Noclegowo, Tripadvisor, Expedia oraz Airbnb. Przy okazji hotelarze otrzymują wizytówkę online, czyli prostą stronę internetową, prezentującą dany hotel lub pensjonat. No i kluczowym elementem jest również system płatności online. Klienci mogą zdecydować się na płatność przelewem, kartą kredytową lub gotówką, na miejscu, po wykonaniu usługi.

Dlaczego IdoSell Booking?

IdoSell Booking jest godną polecenia firmą, ponieważ oferuje wiele korzyści. To oficjalny partner technologiczny serwisu Booking.com, działający w branży turystycznej od długiego czasu. IdoSell nieustannie poszerza swój asortyment i oferuje swoim klientom coraz to nowsze usługi. Klient może mieć pewność, że decydując się na współpracę, otrzyma unikalny i kompleksowy pakiet narzędzi do zarządzania wynajmem krótkoterminowym. Usługa jest niezwykle elastyczna. Z jednej strony klienci mogą korzystać z zewnętrznych systemów rezerwacyjnych. Z drugiej strony ze specjalnego silnika, umieszczonego bezpośrednio na stronie internetowej danego hotelu lub pensjonatu. Wygodny panel administracyjny pozwoli na zestawienie rezerwacji, dokonywanych w różny sposób – telefonicznie, mailowo, poprzez stronę internetową hotelu albo za pośrednictwem popularnych portali turystycznych.

IdoSell Booking – kto może skorzystać z usługi?

IdoSell Booking kieruje swoją ofertę zarówno do zarządców nieruchomości, mających obiekty w wielu lokalizacjach, jak i do pojedynczych obiektów noclegowych, w tym hoteli, pensjonatów, hosteli, agroturystyk i apartamentów. IdoSell Booking to program, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów. Być może właśnie dlatego firma otrzymuje nieustannie prestiżowe nagrody. Klienci mogą zdecydować się na pakiet, dostosowany do ich potrzeb.